Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Урок права «Знай та поважай закон».

     14 грудня 2016 року в міській бібліотеці № 1 бібліотекарями Франчук Н. Г. та Рибак Л. І. було проведено  урок права «Знай та поважай закон».

      Метою заходу було прищеплювати почуття гідності та поваги до прав та свобод людини, дати загальне поняття про моральні норми, загальнолюдські цінності. Виховувати почуття правової самосвідомості, уміння дотримуватися правових свобод та обов’язків дитини; пошану – до законів України.

     Під час уроку від бібліотекаря юнаки дізналися багато цікавих фактів з багатовікової історії формування уявлень про права людини, ознайомилися з відомими політичними, громадськими діячами різних країн світу, які виступали на захист прав людини Мартіном Лютером Кінгом,  Нельсоном  Манделею,  Левком Лук’яненком. Також з основними положеннями « Конвенції про права дитини» та дізналися, які  саме права за юними громадянами України та інших країн світу закріплює цей важливий документ. На заході опрацьовували основні статті та навчилися на практиці вирішувати правові задачі для захисту своїх прав.

    На завершення заходу юнаки відповіли на питання вікторини « Права і обов’язки  юних громадян України» .« повернутися до списку новин