Святковий концерт з нагоди Міжнародного дня жінок - 8 березня у с.Коржеве

Дата: 13.03.2018 08:49

10 березня у с.Коржеве куди також були підвезені жителі с.Червона Долина та с.Богданівка відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому Дню. Перший заступник міського голови Валентин Висоцький, заступник з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та виконуючий обов’язки старости громади Шкварко Володимир щиросердечно привітали всіх присутніх жінок зі святом. Розпочався захід з прекрасних слів в адрес жінки. Святковий концерт продовжився гарними віршами, веселими гуморесками, тематичними піснями у виконанні Наталії Нелепи, Каріни Жук, Тільного Олександра, Володимира Шкварка та солістів Коржівського сільського клубу. Чудовою окрасою свята став ніжний вальс у виконанні новоствореного хореографічного колективу «Імпульс» Коржівського сільського клубу. Ніхто з присутніх не залишився байдужим, усі отримали величезне задоволення від свята.

Висловлюю щиру подяку КП«Комунальник» О. Єрьоміну.

Особлива подяка за організацію та проведення свята завідуючій Коржівським сільким клубом Солодкій Тетяні Сергіївні.

в.о. Старости Червонодолинської сільської ради Володимир Шкварко