85- м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу присвячується

Дата: 27.11.2017 08:44

Фото без описуДо річниці  Дня пам’яті жертв голодомору, біля пам’ятного знаку жертвам голодомору відбулися урочистості, організовані працівниками міського будинку культури.

У жалобному заході взяли участь представники міської ради, вчителі та учні "Філії №2 - ЗШ І-ІІ ступенів" комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради.

Біля пам’ятного знаку  пролунали слова про той тяжкий час, у виконані  читців літературного колективу будинку культури. До  присутніх з  закликом не забувати  про  ті страшні сторінки Українського народу та запалити свічку пам’яті,  звернулася заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея.

В знак своєї шани та пам’яті учасники заходу  поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання жертв голодомору.

Директор МБК Слободяник А.П.