Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

ФОРУМ З ПИТАНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ

Сьогодні в обласному центрі відбувся форум з питань енергозбереженняза участю фахівці у сфері енергозбереження та науковців, які досліджують зазначені питання.
ЕСКО ГРАНД пропонував свої послуги у виготолені енергетичних паспортів та проведення енергетичних аудитів для житлових та громадських будівель.
Сама суть діяльності ЕСКО ГРАНД полягає в заочаджені паливних та енергетичних ресурсів і сприянню екологічних проблем.
Цікаві пропозиціі були від державних банків Ощадбанк і Укргазбанк щодо пільгового кредитування.
ЕКО-кредити, насамперед, спрямовані на фінансування проектів, що передбачають зменшення споживання природних ресурсів.
ЕКО-кредити надаються строком на 5 років (пільговий період кредитування становить 12 місяців) під відсоткову ставку, що коливається від 8,9% до 20,5% у гривні.
Ощадбанк бере активну участь у державній програмі компенсації частини суми кредиту на придбання енергоефективних товарів, а саме відшкодування до 20% вартості товару (максимально 12 тис. грн.) – на придбання котлів (за винятком газових та електричних), до 30% вартості (максимально 14 тис. грн.) – на придбання енергоефективного обладнання або товарів, та до 70% (залежно від цілі кредиту), якщо позичальнику призначено субсидію.
Для того, аби отримати відповідний кредит та часткове відшкодування по ньому, будь-яка людина може обрати у магазині необхідний товар (пластикові вікна, котел) надати до установи банку документи, отримати від банку згоду, оплатити товар та надавши документи, що підтверджують придбання товару, отримати кредит та відшкодування по ньому на власний рахунок в Ощадбанку.« повернутися до списку новин