Вшанували пам'ять визволителів України

Дата: 30.10.2017 08:37

Минуло 73 роки, з дня визволення України  від фашистських загарбників. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.

Напередодні відзначення знаменної і незабутньої дати працівники міської ради на чолі з першим заступником міського голови Висоцьким В.І. поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату, схилили голови перед світлою пам'яттю загиблих героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край та тих Героїв України, які полягли за Українську державність під час подій на Сході України та вшанували їх хвилиною мовчання.

Будемо пам’ятати і не забувати! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.