Зіграли "Світ громад"

Дата: 21.08.2017 08:37

Фото без опису

18 серпня    в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в місті Кропивницький відбувся тренінг , в якому взяли участь заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея та активісти Наталія Щіченко,  Наталія Телих, Ольга Новікова, Лілія Сопільняк та Дмитро Костюков. Під час тренінгу представники територіальних громад Кіровоградської області «зустрілися» на ігровому полі гри "Світ громад", яка дозволяє краще зрозуміти суть місцевого самоврядування.

Світ Громад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки з кооперувавши зусилля гравців.  Гра дає змогу навчитися вирішувати проблемні питання, шукати шляхи розвитку та співпрацювати задля розвитку власної громади. Беручи участь у грі, гравці краще починають розуміти принципи функціонування громади, яку роль у її розвитку відіграють різні інституції, як формується бюджет та як правильно розподілити зароблені громадою кошти. Тож у такій цікавій ігровій формі представники нашої громади  поглибили свої знання з механізмів функціонування громади та кооперуючись показали достойний результат у грі.