Академія жіночого лідерства в рамках програми DOBRE

Дата: 20.03.2018 08:36

Фото без опису19 березня відбулася робоча зустріч Академії жіночого лідерства, яку провели спеціалісти  Українського жіночого фонду  за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в якій прийняла участь заступниця міського голови з соціально-гумонітарних питань Людмила Кривошея, депутатки міської ради, працівниці територіального центру, медичних закладів, культури, освіти, представниці бізнесу, лідерки та членкині громадських організацій.

Даний захід відбувся з метою розширення можливості жінок-лідерок з різних сфер та секторів діяльності, шляхом забезпечення їх новими знаннями та навичками, для кар’єрного зростання, отримання  керівних посад у політичних партіях, урядових установах та громадських організаціях, а також для збільшення участі  жінок у процесах прийняття рішень в своїх громадах.Фото без опису