Стартувала обласна Спартакіада 2018 року серед школярів закладів загальної середньої освіти

Дата: 27.02.2018 08:30

24 лютого 2018 року на базі Мар’янівської ЗШ І-ІІІ ступенів  Маловисківського району стартувала обласна Спартакіада серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.

Першим видом змагань був теніс настільний. У змаганнях взяли участь 24 збірних команди від міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Команда відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради зайняла 5 місце, а Телих Анастасія серед дівчат посіла перше місце.

Переможцями змагань стали спортсмени з Вільшанського  району, друге місце зайняла команда м. Олександрія, третє – команда Олександрійського району, четверте – команда м. Кропивницького.