Відбувся виїзний прийом громадян
Дата: 18.08.2017 08:29
Кількість переглядів: 757
17 серпня відповідно до графіку виїзного прийому громадян перший заступник міського голови Валентин Висоцький разом з начальником відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Євгенієм Куликом, в.о. старости Володимиром Шкварком та начальником управління Бобринецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Андрієм Синьогубом провели виїзний прийом громадян у с. Коржеве, с.Богданівка та с.Червона Долина. Основними питаннями, які мешканці порушили на особистому виїзному прийомі були питання пенсійної реформи, сплати земельного податку, автобусного сполучення та ремонту доріг. Всі громадяни отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/355fa86a9a2707fd7c47e7b9396891ab.jpg)
« повернутися