Козацьке свято у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3»

Дата: 17.10.2017 08:27

Фото без опису

До Дня українського козацтва та Дня захисника України у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3»  було проведено наступні заходи, а саме: класні керівники 1-4 класів Бойченко О. А., Пидоренко Л. В., Бугаєва І. В., Чорна С. С. провели конкурс-виставку «Галерея українського козацтва» та провели змагання «Козацькому роду – нема переводу». Учасники змагань разом із козаком згадали історичне минуле України, взяли участь у конкурсах спритності, витривалості, кмітливості, сили духу, взаємодопомоги. Для учнів 5-9 класів був проведений конкурс строю і козацької пісні «Давайте разом заспіваєм, браття!» та гру «Полювання на диверсанта».

Діти поглибили знання про історію козацтва, отримали позитивні враження.