Свято весни для жінок сіл громади

Дата: 07.03.2017 08:24

Фото без опису

4 березня в сільському клубі с.Дібрівка та с.Коржеве, куди також було підвезення жителів з с.Шляхове та с.Червона Долина,  проведено святковий концерт до Дня 8 березня. Міський голова Валерій Сніжко вручив подарункові набори  та оголосив  подяку   за багаторічну  сумлінну  працю, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди  Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

Армашовій Олександрі Петрівні – активістці с. Шляхове

Босик Любові Миколаївні –санітарці медичного пункту с.Богданівка

Біліченко Надії Петрівні – активістці с.Червона Долина

Дудик Світлані Антонівні – активістці с.Коржеве

Жуковій Любові Григорівні – депутату міської ради. Активістці

Оправхатій Ользі Павлівні -  активістці с. Шляхове

Теплюк Варварі Миколаївні – активістці с.Дібрівка

Тесцову Вікторію Олександрівну -  завідуючій к с.Дібрівка

Святкова концертна програма порадувала  присутнім запальні пісні, та театралізовані виступи  дітей. Після концерту та перегляду відеоролика всіх  жінок частували тортом, цукерками, печивом та чаєм. Завідуюча  Коржівським сільським  клубом Молодчук Лариса Павлівна, Дібрівським сільським  клубом Вікторія Тесцова висловлюють щиру подяку міському голові В. Сніжку,  землекористувачам, які виступили спонсорами для частування  жінок а саме:  Ю. Крутьку,  В.Стефанюку,  Р.Бурундуховському, М.Панасюку, В.Романюку, І.Дзюбінському. Нехай в їхніх родинах завжди буде весна тепло, радість та благополуччя.