Засідання колегії відділу освіту, молоді та спорту міської ради

Дата: 23.06.2017 08:24

22 червня 2017 року на базі КЗ «НВК «Гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради проведено засідання колегії відділу освіту, молоді та спорту міської ради, у якій взяли участь начальник відділу Літвінова Вікторія Петрівна, завідувач методичним кабінетом Синьогуб Ірина Юріївна, методисти міського методичного кабінету, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу, керівники навчальних закладів міста.

Відповідно до порядку денного були висвітлені такі питання:

1. Про стан підготовки навчальних закладів міста до нового    2017/2018 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
  2. Про стан розгляду скарг та звернень громадян, що надійшли до відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради у І півріччі  2017 року.
  3. Про стан організації та проведення стажування молодих спеціалістів у загальноосвітніх навчальних закладах міста
  4. Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».
  5. Про стан виконавської дисципліни, організацію виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, КМУ, розпорядженнями та дорученнями голови ОДА, міського голови за І півріччя 2017 року у відділі освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради
  6. Різне.

По завершенню роботи засідання колегії відділу по кожному питанню були прийняті відповідні рішення та проведено інструктивну нараду з керівниками закладів освіти міста.