Шановні пенсіонери!

Дата: 30.12.2016 08:18

З метою своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2017 року Пенсійним фонду України 26 - 29 грудня 2016 року буде проведено Фінансування коштів для виплати пенсій січня 2017 року:

-     через рахунки одержувачів у банках - за датами виплати з 04 по 15 січня 2017 року включно;

-     через національного оператора поштового зв’язку - за датами виплати з 4 по 10 січня 2017 року включно;

-     військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяким іншим особам за січень 2017 року.

В подальшому продовження фінансування пенсій січня 2017 року буде продовжено за встановленими датами виплати.

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

Бобринецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України

Кіровоградської області

РОЗ'ЯСНЮЄ ОСОБЛИВОСТІ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ
                               ЗА СІЧЕНЬ 2017 РОКУ

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсії за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Пенсіонери, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня наступного року.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня, пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені їм дати виплати.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись на гарячу лінію Бобринецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області за місцем перебування пенсіонера як одержувача пенсії.