Четверта зустріч робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку

Дата: 22.06.2017 08:18

Фото без опису21 червня відбулася четверта зустріч експертів проекту «DOBRE” Андрія Кавунця та Радослава Шарлея  з членами  робочої груми з розробки Стратегічного плану розвитку Бобринецької ОТГ, в якій також взяли участь виконавчий директор регіонального відділення Асоціації в Кіровоградській області Володимир Нижник та консультантом АССОГУ  Марина Логачова. На зустрічі були переглянуті та затверджені найважливіші елементи стратегії  (бачення, стратегічні цілі, операційні цілі, список заходів, показники впливу). Робоча група переглянула записи стратегії з точки зору задоволення потреб та забезпечення участі жінок, молоді та соціально незахищених груп населення громади.  Члени групи остаточно визначилася з стратегічними проектами, реалізація яких можлива в рамках програми ДОБРЕ. На завершення зустрічі робоча група разом з експертами проекту узгодили план реалізації громадського обговорення, що є останнім етапом на шляху до затвердження стратегічного плану розвитку нашої ОТГ.