Бобринецький район, Кіровоградська область

Шановні працівники архівних установ!

Сердечно вітаємо вас – хранителів таємниць і скарбів минулих поколінь з професійним святом!

Ваша кропітка праця слугує шляхетній меті – зберігати і відкривати суспільству свідчення історії, нагадувати про наше минуле і надавати простір для нових наукових відкриттів.

Творений вашим розумом і подвижницькою працею потужний інформаційний ресурс дає можливість широкому загалу дослідників національної спадщини – вченим, історикам, студентам – поповнювати знання про свій народ і пройдений ним шлях, відчути подих минулого, перейнятися думками і почуттями славетних попередників, відкрити маловідомі сторінки їхнього життя.

Бажаємо усім архівістам цікавих здогадок і несподіваних знахідок! Міцного вам здоров’я, тепла в родинах і задоволення від професійної діяльності!

З повагою

міський голова                                                                                 В.СНІЖКО