Застереження щодо попередження виникнення пожеж

Дата: 01.07.2017 08:14

Фото без описуЩойно було ліквідовано пожежу на території сільської ради Златопілля по річці Сугоклія який перекидався на територію Бобринецької міської ради.
Міська рада висловлює щиру подяку тим хто приймав участь у гасінні пожежі: КП «Комунальний » в особі директора Торіна С.О.; КП «Міськводоканал» в особі директора Спірідонова Ю.М.; Бобринецькій пожежній частині ДПРЧ – 24; Гурину Л.П.
Тому попереджаємо, що з настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди, почастішали випадки виникнення пожеж. Вогонь знищує десятки гектарів степових і лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також пожежі можуть викликати загорання будівель у населених пунктах. З метою запобігання пожеж в лісових масивах слід пам’ятати елементарні правила пожежної безпеки:
- Перебуваючи на природі, треба вибрати безпечне місце для розведення багаття та обкопати його.
- Не слід кидати непогашені недопалки цигарок, розводити вогнища дозволяється лише в безвітряну погоду під постійним наглядом.
- Збираючись додому, не забувайте ретельно залити вогонь водою або закидати піском.
Пам’ятайте! Погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.
Шановні відпочиваючі! Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не забувайте нагадувати своїм дітям, коли ті йдуть на вулицю про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього.
Нагадуємо, що у тому разі, якщо ви виявили раптове загоряння, то негайно телефонуйте за номером 101!
Бобринецька міська рада.