Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

«Збереження архівних документів - безперешкодне призначення пенсій»

Бобринецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області звертає увагу представників територіальних державних архівних установ та керівників району на необхідність збереження архівних документів та дотримання порядку їх передачі до архівних установ.

Дане питання залишається актуальним на сьогоднішній день і пов’язане з безперешкодним призначенням гідних пенсій та виконанням абз.1 ч.1 ст.40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» де зазначено: «... для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або у разі, якщо страховий стаж починаючи з 01 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 3О червня 2000 року незалежно від перерв у роботі».

Просимо звернути увагу керівників району на дотримання вимог щодо збереження архівних документів та порядку їх передачі до архівних установ у випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації підприємств, установ організацій.

 

Перший заступник начальника

Бобринецького об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Кіровоградської області Назаренко М. Г.« повернутися до списку новин