День інженерних військ

Дата: 03.11.2017 08:32

Шановні військовослужбовці та ветерани інженерних військ!

Сердечно вітаю Вас зі святом - Днем інженерних військ. Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості у ратній праці багатьох поколінь воїнів-саперів.

Підтримуючи належну бойову готовність інженерних з'єднань, частин і установ, військові інженери на заняттях, навчаннях, при виконанні завдань у рамках миротворчих місій вдосконалюють свою майстерність, зміцнюють тим самим обороноздатність і піднімають авторитет наших Збройних Сил.

За роки незалежності України військовими інженерами виявлено і знищено сотні тисяч мін і снарядів, забезпечено якісне виконання завдань з ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій у різних областях України.

Окремою сторінкою в історії інженерних військ Збройних Сил України стала їх участь в проведенні антитерористичної операції.

Знешкодження вибухонебезпечних предметів, наведення мостів, відновлення ліній електромереж, підготовка та обладнання бойових позицій і районів зосередження військ, облаштування пунктів польового водопостачання врятувало тисячі людських життів та стало запорукою успішного виконання поставлених завдань.

Бажаю усім військовослужбовцям інженерних військ мирного неба, «чистого поля»,  Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, подальших  успіхів і нових звершень у почесній справі служіння українському народові.

З повагою

Міський голова                                                                В.СНІЖКО