Медійний марафон «Ґендерна рівність в Україні – на крок ближче».

Дата: 24.03.2017 08:09

Фото без опису22 березня заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань  Людмила Кривошея  взяла участь у медійному марафоні «Ґендерна рівність в Україні – на крок ближче», що організував Національний Демократичний Інститут (НДІ). Медійний марафон був присвячений обговоренню позитивних змін у сприйнятті ґендерної рівності в Україні і відбувся у рамках проекту НДІ «Підвищення видимості жінок та боротьба з ґендерними стереотипами у національній та місцевій політиці України». З різних питань перед присутніми виступли:

Джудіт Гоф, Посол Великої Британії в Україні,
Мартін Хагстрьом, Посол Королівства Швеції в Україні,
Джордж Кент, Заступник Голови місії, Посольство США в Україні,
Карім Моркос, Голова відділу міжнародного розвитку, Посольство Канади в Україні,
Мері О’Хейґен, Головний радник і старший директор НДІ в Україні,
Ірина Суслова, Народний депутат України, голова підкомітету з питань ґендерної рівності і недискримінації,
Соломія Бобровська, Громадська активістка, колишня т.в.о. Голови Одеської обласної державної адміністрації,
Роман Греба, Заступник міністра освіти і науки України,
Світлана Войцеховська, Народний депутат України, співголова МФО “Рівні можливості” у ВРУ,
Світлана Ходакова, Тамара Огородова, Любов Лук’янцева, Юлія Сєдая, Тетяна Даниленко, Андрій Куликов, Діана Дуцик, Оксана Романюк.

Під час заходу присутні могли дізнатися про надихаючі історії справжнього лідерства жінок та боротьбу з ґендерними стереотипам та обговорити ефективності існуючих інструментів та досягнень на шляху до ґендерної рівності в Україні.