Лінійка-реквієм «Ми пам’ятати будемо через століття»

Дата: 17.03.2017 08:09

Фото без опису

16 березня – пам’ятна дата в історії нашого міста. Саме цього дня, 73 роки тому, Бобринець було звільнено від німецько-фашистських загарбників, які практично знищили населений пункт. Та нелегко було ворогам знищити патріотичний дух українців-бобринчан.

Десятикласники КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів №5», які підготували лінійку-реквієм, нагадали школярам про те, що з перших років війни 9493 наших земляків пішли на фронт захищати рідну Вітчизну, а кожен другий так і не повернувся; запалили свічки пам’яті та вшанували ветеранів хвилиною мовчання.

Зі словом-закликом про збереження миру та вивчення історичного минулого звернулася до школярів директор школи Богданова А.Є., яка, крім того, нагадала про події на Сході нашої держави.

Учні закладу взяли участь у міському мітингу та поклали квіти до пам’ятників загиблим у роки Другої Світової війни та в зоні АТО.