Тиждень дитячого читання у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4»

Дата: 30.03.2017 08:08

Фото без опису

У рамках Всеукраїнського Тижня дитячого читання у Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Бобринецької міської ради були організовані ряд заходів з метою виховання у школярів  любові до книги, залучення їх до читання.

Під час екскурсії до районної дитячої бібліотеки для учнів 1-4 класів її завідувач Ткаченко Т. М. підготувала та провела бібліотечний урок, діти переглянули нові надходження дитячої літератури, вибрали книги для позакласного читання. Першокласники подарували бібліотеці закладинки, виготовлені власноруч.

До школи завітав бібліотекар Ковалівського будинку культури Кринична Л. І., яка провела з учнями 3 класу вікторину на тему «Світ казок».

Фото без опису