Новорічний ранок в «Мадагаскарі»!

Дата: 27.12.2016 08:06

Фото без опису

З давніх-давен Різдво та Новий рік були початком чогось казкового, всі довкола чекали чудес, у повітрі відчувалась атмосфера свята задовго до нього самого. Отак і цього року відкрили святковий сезон, та запросили тих, хто найбільше потребує уваги та відчуття свята: дітей  учасників АТО, що входять до спілки.
       Від імені міського голови Сніжка В.В., перший заступник міського голови Висоцький В.І. та заступник міського голови Кривошея Л.П. побажали: «В цей чудовий день, нехай у кожного з вас збудуться найзаповітніші мрії! Вірте у дива і вони обов’язково стануть реальністю».
      Також дітей вітав Дід Мороз, якому розповіли підготовлені вірші та водили хороводи та отримали від міської ради, солодощі.

Змістовну розважальну та конкурсну програму підготувала Олена Коцюрюба. Дякуємо господарці дитячого кафе «Мадагаскар» Кравченко І.М. за гостинність та частування.