Рубрика «Новини літературного життя міста»

Дата: 21.12.2017 08:04

Фото без опису

«Життя, мов на долоні» - таку назву має третя збірка оповідок про людські долі Олени Ворони, учасниці літературної студії «Спадок», яку автор презентувала напередодні свята Святого Миколая. Епіграфом її зустрічі зі своєми шанувальниками були слова:

Минає все: і біль, і сум, і втіхи,

Безвихідь горя, і кохання спів,

Дні, мов туман, мої історії – це віхи

І пристрастей, і ніжних почуттів.

Про творчий шлях Олени Ворони розповіла бібліотекар читального залу  Бобринецької районної бібліотеки для дорослих В.Степанова. ЇЇ розповідь супроводжувалася слайдовою презентацією, підготовленою завідуючою відділом обслуговування Л.Тищенко. Збірку автор присвятила чоловікові, другу і однодумцю І.І.Дзюбінському в честь його 70-річчя. Вона вміщує 40 життєвих історій, різних за змістом, сумних і радісних, але всі вони повчальні, запозичені із життя.

На презентації звучало багато добрих, щирих слів на адресу автора. Особливо зворушливими були слова колег по перу, учасників літстудії Т.Бурлай, Н.Зеленської, членів міської ветеранської організації Л.Світлової, Р.Тофан, Г.Лашкула та ін.

Приємною для Олени Миколаєвни була присутність на заході міського голови В.Сніжка та його заступника Л.Кривошеї, їх теплі і душевні слова привітання та подарунки.Фото без описуФото без описуФото без опису