Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Дата: 08.02.2017 08:04

Фото без опису

Відповідно до листа управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 листопада 2016 року № 01-12/1059/2-8 «Про організацію та проведення VІ обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», для привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України, у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві  та професійним захворюванням, у рамках Всесвітнього дня охорони праці, у січня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста було проведено шкільний етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

07 лютого 2017 року працівниками відділу освіти, молоді та спорту міської ради спільно із страховим експертом з охорони праці відділення фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Україні у Бобринецькому районі Волошиним О.О. проведено міський етап конкурсу, у якому взяли участь учні усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. На розгляд фахового журі представлено 14 робіт.

Переможцями визначено:

І місце

Харитонов Олександр (4 клас), Рибачук Маргарита (11 клас) - учні Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради.

ІІ місце

Гідірім Маргарита, Загнибіда Катерина – учениці 5 класу Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради.

ІІІ місце

Баклан Вікторія, Назаренко Вікторія – учениці 6 класу Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради;

Петрович Сергій – учень 1 класу Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради;

Серяков Максим (3 клас), Полув’ян Маргарита (4 клас) - учні  Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Бобринецької міської ради.

Роботи переможців направлено для участі в обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису