«Ми повинні знати і пам’ятати  події тих років»

Дата: 17.03.2017 08:02

Фото без опису

З метою увічнення подвигу нашого народу у Другій світовій війні, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, вихованнях підростаючого покоління в дусі патріотизму 16 березня 2017 року в Комунальному закладі «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів №3» міської ради проведено виховні заходи з відзначення 73 – ї річниці визволення  м. Бобринця від фашистських загарбників.

У школі проведено загальношкільну лінійку пам’яті «Ми повинні знати і пам’ятати  події тих років». Учні школи  підготували шкільну газету «Визволення м.Бобринця» та виставку книг.

Класні керівники 1 – 9 класів  провели єдиний урок пам’яті  «Подвиг ваш – безсмертний».

Учні 6 – 7 класів разом з класними керівниками Комар Н.В. та Зайцевою В.В. взяли участь в урочистій ході, присвяченій знаменній події.

Фото без опису