«Поезія – це завжди неповторність…»

Дата: 20.03.2017 07:54

Фото без опису

Хтось із мудрих людей сказав, що нація не існує як така без носіїв величного творчого начала, без людей, які уособлюють совість, цвіт усього народу. Добре, що наша Бобринеччина має таких творців, зокрема – літераторів.

17 березня  2017 року до учнів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» завітали гості – Щіченко Наталія Іванівна та Орлова Марина Михайлівна, які подарували дітям приємні поетичні хвилини.

Як утворюються римовані рядочки, чи впливає соціум на тему поезії, чи надихають поетів бобринецькі пейзажі – ці та інші питання хвилювали сучасного молодого читача.

Поетеси звернулися до підростаючого покоління зі словами-повчаннями.

У літературній вітальні презентували свої перші поетичні твори учениці закладу –Ірина Струк та Катерина Андрющенко.

Ця літературна зустріч ще раз підтвердила думку Ліни Костенко про те, що «поезія – це безсмертний дотик до душі…»