Обрядове свято Василя та Маланки у с.Дібрівка
Дата: 16.01.2018 07:52
Кількість переглядів: 802
13 січня у с.Дібрівка відбулося обрядове свято Василя та Маланки. Завідуюча Дібрівським сільським клубом Тесцова В.О. організувала похід по селу разом з щедрувальниками, які поздоровляли жителів села та співали веселі пісні. Дібрівчани з радістю зустрічали гостей та весело фотографувалися з щедрувальниками.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/727bdbc10e00d5671ced21cfedd91add.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/6b3b116e88d4af142feb39492249c6c6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/b398fc42ab32de023b8341afbb20aceb.jpg)
« повернутися