Шановні жителі міста! Дорогі учасники Великої Вітчизняної  Війни!

Дата: 16.03.2017 09:50

Шановні жителі міста! Дорогі учасники Другої світової війни!

Щиро вітаю Вас із 73-ою річницею визволення нашого рідного міста від німецько-фашистських загарбників.

16 березня 1944 року війська 19-ї, 93-ї, 113-Ї та 223-ї стрілецьких дивізій Третього Українського фронту звільнили наше рідне місто від коричневої чуми.  Завдячуючи Вашій, дорогі ветерани, мужності і хоробрості, Вашій самовідданості, нині  ми маємо змогу святкувати це величний день в історії Бобринця.

На привеликий жаль, сьогодні нам знову доводиться боротися з агресором на східних кордонах нашої держави. Я впевнений, що  Український народ подолає і цю перешкоду на  шляху до свого  кращого майбутнього. А ми вічно будемо пам’ятати Героїв, завдяки яким ми здобудемо цю перемогу.

Дорогі бобринчани!  Бажаю Вам міцного здоров'я, добра і благополуччя, сил та наснаги для добрих справ у ім'я щасливого майбутнього нашого рідного міста! Миру, злагоди, добра і достатку кожній родині, а нашому місту– стабільності і мирного неба!

З повагою

міський голова                                                                                 В.СНІЖКО