Щиро вітаю з днем народження нашого рідного міста Бобринця!

Дата: 24.09.2016 07:48

Щиро вітаю з днем народження нашого рідного міста Бобринця!

Переконаний, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша, дорогі бобринчани, плідна праця та велика любов до рідного міста. Кожного дня спільними зусиллями ми доводимо, що ми громада - сильна своєю єдністю, яка може відстоювати власні інтереси. Я дуже вдячний за це.

Дорогі Бобринчани! Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності за любов та вірність рідному місту, за зусилля, які ви докладаєте для його розвитку. Разом ми зможемо зробити Бобринець ще кращим. І це, безумовно, залежить від кожного з нас, від наших бажань, зусиль і прагнень.

Бажаю вам і вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я.

Хай квітне наш рідний Бобринець! Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.