Секретар виконавчого комітету міської ради

Дмитрян Ірина Ярославовна  народилася 20 грудня 1983 в селі Полтавка Компаніївського району Кіровоградської області. У 2000 році  закінчила Полтавську  ЗОШ І-ІІІ ступенів з відзнакою «срібна медаль». З 2000 по 2003 рік навчалася в  Кіровоградському інституті регіонального управління і економіки, після  закінчення якого отримала неповну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». У цьому ж році вступила до Київського  національного університету внутрішніх справ  на  заочну форму навчання, який закінчила  у 2006 році та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. З вересня 2003 по грудень 2015 року працювала в Бобринецькому районному управлінні юстиції на посаді спеціаліста. Нагороджена  грамотою Бобринецької  районної державної адміністрації (2007), подяка Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.