Перший заступник міського голови

Перший заступник міського голови Висоцький Валентин Іванович

Висоцький Валентин Іванович народився    08 травня 1983 в м.Бобринець Кіровоградської області.  Закінчив  Бобринецьку  ЗОШ №1 з золотою медалю в 2000 році. З 2000 по 2005 роки навчався в Кіровоградському національному технічному  університеті  на факультеті «фінанси» та здобув повну вищу освіту за спеціальністю фінанси. В 2005 році  призначений на посаду провідного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій УПСЗН Бобринецької районної державної адміністрації. В 2006 році був переведений на посаду провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності УПСЗН  Бобринецької районної державної адміністрації. З 2007 року працював на посаді начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності Бобринецької районної державної адміністрації. З 2010  року працював у Бобринецькій районній раді на посаді головного бухгалтера виконавчого апарату Бобринецької районної ради. З 2015 року працює на посаді першого заступника Бобринецького міського голови.  Нагороджений  подякою  управління праці та соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації (2006), грамотою управління праці та соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації. Одружений, має сина.