Тиждень безбар’єрності у ДНЗ №1 «Сонечко»: навчають спілкуванню дітей
До Тижня безбар’єрності у Бобринецькому дошкільному навчальному закладі «Сонечко» були проведені тематичні заходи для дітей та працівників. У групах вихованці брали участь у бесідах, під час яких вчилися доброзичливості, взаємодопомозі та повазі до інших. Для працівників закладу вихователь-методист Ірина ШОКОЛОВА провела бесіду "Шість правил безбар’єрного спілкування", ознайомивши колег із принципами коректної та поважної комунікації.
У колективі закладу сформоване середовище, у якому кожна людина почувається важливою, почутою та прийнятою. Цим принципам педагоги навчають і дітей.