Екскурсія музеєм з елементами інтерактиву
У рамках Національного тижня безбар’єрності 27 травня 2026 року в Бобринецькому міському краєзнавчому музеї ім. М. Смоленчука відбулася оглядова екскурсія залами з елементами інтерактиву для учнів 7-Г класу Бобринецького ліцею №1.
Ліцеїсти мали змогу по черзі пройти частину екскурсійного маршруту із зав’язаними очима, - щоб відчути себе на місці людини з інвалідністю.
Директорка музею Руслана Ісакова зазначила: «Подібні заходи є надзвичайно важливими для сучасного суспільства. Вони вчать молодь емпатії, руйнують ментальні бар’єри та допомагають зрозуміти потреби людей з інвалідністю, виховуючи змалечку толерантність і взаємоповагу».