27 травня - Всесвітній день екстреної медичної допомоги
Шановні медичні працівники та ветерани праці екстреної медичної допомоги, прийміть щирі вітання з професійним святом!
Ви – ті медики, які першими приходять на допомогу жителям громади у критичних ситуаціях. Люди потребують вашого професіоналізму, досвіду, знань, вміння виважено й оперативно діяти в непростих ситуаціях, коли порятунок життя йде на хвилини, часто – виїжджати на допомогу у складних погодних умовах.
Дякуємо вам за важливу та нелегку працю!
Бажаємо миру, багато життєвих сил і здоров’я, сімейного благополуччя, більше спокійних робочих змін, поваги та людського розуміння!
З повагою, Леонід Кравченко, Бобринецький міський голова, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської ради