12 травня – Всесвітній день медичної сестри
Шановні медичні сестри, медичні брати, ветерани праці Бобринецької громади, прийміть щирі вітання із професійним святом!
Сердечна подяка кожному із вас за самовідданість у роботі, за знання і досвід, людяність, вміння підтримати пацієнтів своїм професіоналізмом, добрим словом та уважним ставленням.
Кожній із вас – успіху і поваги в колективі, від пацієнтів, їх рідних – за відновлене здоров’я і часом понаднормову роботу, яка є дуже нелегкою.
Хай у вашому житті все буде добре.
Миру, міцного здоров’я, благополуччя і більше хороших подій у житті!
З повагою, Леонід Кравченко, Бобринецький міський голова, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської ради