Бобринецька міська територіальна громада

Шановні журналісти, ветерани журналістики Кіровоградщини, прийміть щирі вітання з професійним святом!

Дата: 06.06.2024 07:00

Фото без описуВи разом з усією Україною переживаєте нелегкі часи війни з 2014 року, особлива відповідальність лягла на вас після повномасштабного вторгнення рф в Україну у 2022 році.

Але у ваших статтях, сюжетах, інтерв’ю, попри численні перестороги, які діють під час воєнного стану, попри загальнолюдські проблеми, завжди є компетентність, журналістські стандарти, професійна етика та гідність.

Зичимо колективам ваших видань, незалежно від формату, кожному журналісту, ветеранам праці, як і всій Україні: миру і якнайскорішої перемоги, успіху в діяльності, великої читацької і глядацької аудиторії, міцного здоров’я, щастя і добробуту.

Зі святом!

З повагою, міський голова Бобринця Леонід Кравченко, Бобринецька міська рада, виконавчий комітет міської ради.