Бобринецька міська територіальна громада

Привітання Бобринецького міського голови з 256-ю річницею Дня міста Бобринець

Дата: 22.09.2023 14:46

Шановні жителі Бобринця, дорогі земляки!

Цьогорічне звернення з нагоди 256-річчя народження нашого міста розпочну з вшанування пам’яті бобринчан, загиблих на війні за незалежність та суверенітет України.

Світла пам’ять і вічна шана вам, дорогі захисники.

Розпочну також з подяки від усієї громади військовослужбовцям Збройних сил України, тим, хто сьогодні тримає зброю в руках на передовій, тим, хто забезпечує потреби армії.

Дякую від жителів громади їх сім’ям, які щодня працюють і думають про те, як там їх рідні люди. Обидві сторони чекають дзвінка, як спасіння. Ваша любов і молитви підтримують й оберігають воїнів, бойових медиків, волонтерів, які доставляють на фронт допомогу.

Нинішнє свято – День Бобринця – для багатьох поки що зі сльозами на очах. Але жити потрібно заради дітей, попереду в них ще багато буде випробувань. Мусимо зараз убезпечити їх від потрясінь війни, дати хорошу освіту, можливість бути конкурентоспроможними у цьому світі.

Наша громада у своєму складі – це молодь і дорослі люди, це корінні жителі і люди. яких війна позбавила всього, над чим працювали вони, їх батьки, кілька поколінь, які дбали про гідне життя своїх рідних.

Ми всі різні, зі своїми характерами, але в нас багато спільних цінностей: перемога, мир, діти, робота, дім, спілкування, бажання жити в цивілізованому суспільстві, де у кожного є право на гідне життя – найцінніше, що дали кожному його батьки.

Нам попередні покоління передали у спадок місто Бобринець. Місто, яке багато хто любить, багато хто тільки звикає до нього. Хтось бачить його інакшим, орієнтуючись на сучасні мегаполіси.

Ми всі разом зробимо його таким, щоб у Бобринці було комфортно і до душі кожному. Тільки б в Україну прийшов мир. Цього я всім щиро бажаю в День народження нашого міста.

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької територіальної громади.