Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Вручили відзнаки учням ліцеїв міста

Дата: 31.05.2023 16:10
Кількість переглядів: 292

У цей нелегкий для країни час освітяни продовжують гідно тримати свій фронт! Приємно, що високий професіоналізм педагогів ліцеїв №1 та №2 та плідне навчання учнів отримали високу оцінку!

До сесійної зали міський голова Леонід Кравченко запросив учнів та вчителів щоб привітати з високими досягненнями. Леонід Григорович привітав з перемогою рій "Відважних" та вручив подяку Бобринецької міської ради 8 учасникам військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та 2 педагогам, які підготували команду:

Вчителю предмета «Захист України» - Олексію ШКРБОБЦІ та учням комунального закладу «Бобринецький ліцей №1»: БАРВІНКУ Миколі, ГОНЧАРЕНКО Ірині, ЛИНЦЮ Ігорю, КЕЦМАНУ Миколі;

Вчителю предмета «Захист України» - Миколі БОНДАРЕНКУ та учням комунального закладу «Бобринецький ліцей №2»: ГУРИНУ Дмитру, ЄРМОЛЕНКУ Денису, БЕЛЬНИЦЬКОМУ Богдану, СЛАВІНСЬКІЙ Аліні.

Також міський голова подякував всім присутнім за гідне представлення Бобринецької громади на теренах області і всієї України та вручив дипломи департаменту освіти і науки Кіровоградської ОВА, пам’ятні відзнаки, подяки Кіровоградської МАН 11 дітям та 5 педагогам за високі результати участі в обласних етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН та конкурсу «Великодні традиції Центральної України», а також дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів за результативну участь в обласних олімпіадах з навчальних предметів 15 дітям, які здобули 19 перемог:

Оголошено подяку Кіровоградської МАН за високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток Кіровоградської МАН

БІБІК Наталії Станіславівні, вчителю ліцею №1

ДИКІЙ Тамарі Дмитрівні, вчителю ліцею №2

ГЕТЬМАН Ользі Григорівні,  вчителю ліцею №1

ПЛЮЩЕВСЬКІЙ Ірині Вікторівні, вчителю ліцею №1

ЯНОВСЬКІЙ Ользі Вікторівні, вчителю ліцею №2.

Також Нагороджено переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, обласного конкурсу «Великодні традиції Центральної України» та педагогів, які підготували переможців.

ДИПЛОМОМ лауреата стипендії Президента України нагороджено

АНДРОЩУКА Вячеслава, випускника ліцею №1 2022 року, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічних інститут імені Ігоря Сікорського»

ДИПЛОМОМ І ступеня та пам’ятною відзнакою Кіровоградської МАН нагороджено

ГРИГОРАШ Діану, ученицю 11 класу ліцею №1, Секція «Археологія»

ФЕСЕНКО Софію, ученицю 10 класу ліцею №1, Секція «Історичне краєзнавство»

ФІЛІПЕНКО Дар’ю, ученицю 11 класу ліцею №1, Секція «кримськотатарська гуманітаристика»

ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня нагороджено

ЛОГВІНЕНКО Владислава, ученя 11 класу ліцею №2, вихованець Центру дитячої  та юнацької творчості, Секція «Історія України»

СОРОЧАН Катерину, ученицю 11 класу ліцею №1, вихованка Центр дитячої та юнацької творчості, Секція «Мистецтвознавство»

ПАВЧЕНКО Анастасію, ученицю 8 класу ліцею №1, Секція «Екологія»

Ратушного Романа, учня 8 класу ліцею №1», Секція «Хімія»

ДИПЛОМОМ УЧАСНИКА нагороджено

ОТРЕП’ЄВА Максима, учня 8 класу ліцею №1, Секція «Агрономія»

БОРКО Леоніда, учня 8 класу ліцею №1», Секція «Електроніка та приладобудування», також Леонід отримав СЕРТИФІКАТ НА ДРУК ВЛАСНОЇ МОДЕЛІ НА 3D ПРИНТЕРІ в стемлабораторії Кіровоградської МАН

ДИПЛОМОМ ІІ ступеня нагороджено

ПІСНУ Олександру, ученицю 4 класу ліцею №2, номінація «Писанкове дерево життя» обласного конкурсу «Великодні традиції Центральної України»

ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня нагороджено

НЕЛЕПУ Матвія, учня 1 класу ліцею №2, номінація «Збери великодній кошик» обласного конкурсу «Великодні традиції Центральної України»

Нагородження переможців ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

ДИПЛОМОМ І ступеня  та ДИПЛОМОМ учасника ІV етапу нагороджено

ІСУПОВА Романа, учня 11 класу ліцею №2, переможець обласної олімпіади з фізики

ДИПЛОМОМ І ступеня нагороджено

ОРЗУ Євгена, учня 11 класу ліцею №2, переможець обласної олімпіади з інформаційних технологій                                  

ЯРОВУ Анастасію, ученицю 9 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з правознавства, також Анастасію, нагороджена ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня, як переможець обласної олімпіади з фізики

ДИПЛОМОМ ІІ ступеня нагороджено

БАБАК Анастасію, ученицю 9 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з історії, також Анастасію, нагороджена ДИПЛОМАМИ ІІІ ступеня, як переможець обласної олімпіади з української мови та літератури та обласної олімпіади з англійської мови

ДЕМУРУ Дмитра, учня 10 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з хімії

ТКАЧЕНКО Софію, ученицю 10 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з біології

ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня нагороджено

БІЛОУС Ярославу, ученицю 11 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з трудового навчання                              

ГРИГОРАШ Діану, ученицю 11 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з біології

ЄРМОЛЕНКА Дениса, учня 10 класу ліцею №2, переможець обласної олімпіади з історії

КОЛПАК Дарію, ученицю 11 класу ліцею №2, переможець обласної олімпіади з української мови та літератури та обласної олімпіади з географії

КУЛИКА Олександра, учня 11 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з англійської мови

МЕЛЬНИЧЕНКО Марію, ученицю 11 класу ліцею №2», переможець обласної олімпіади з хімії

ЛОГВІНЕНКА Владислава, учня 11 класу ліцею №2, переможець обласної олімпіади з історії

РЕПЕШКА Олександра, учня 9 класу ліцею №1, переможець обласної олімпіади з біології

ФІЩУК Анастасію, ученицю 10 класу ліцею №2, переможець обласної олімпіади з фізики



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь