ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ !

Дата: 20.03.2023 14:48

Фото без описуЩодня Служба порятунку отримує десятки викликів на пожежі в екосистемі. Спалюючи суху страву, ви наносите непоправну шкоду довкіллю, адже при горінні у повітря потрапляють пил, чадний газ, важкі метали та інші небезпечні сполуки. Вогонь, запалений рукою людини, нещадно знищує живу природу, на відновлення якої знадобляться роки. Пам’ятайте! Підпал рослинності чи сміття – це злочин навіть у мирний час. А зараз за умов війни – це допомога ворогові, під час воєнного стану ці дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність країни.

Застерігаємо, що відтепер в зв’язку з введенням воєнного стану  такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.