ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

Дата: 27.04.2022 08:39

Повідомляємо, що 26 квітня 2022 року  Бобринецька міська територіальна громада опублікувала на своєму офіційному веб-сайті  https://bobrynecka-gromada.gov.ua. (в розділі «Послуги, договори та тарифи») тексти публічних договорів приєднання на послуги з: централізованого водопостачання та централізованого водовідведення; поводження з побутовими відходами.

Пропонуємо ознайомитись із даними текстами договорів за посиланням

Централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

Надання послуг з поводження побутовими відходами

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті міської територіальної громади:

- співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги;

-   власник  індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від отримання комунальних послуг.