Співчуття з приводу загибелі ПАДУРЦЯ Сергія Івановича

Дата: 10.03.2022 14:51

Фото без опису02 березня 2022 року, відстоюючи цілісність та незалежність України, загинув наш земляк Падурець Сергій Іванович.

Народився Сергій Іванович 04 вересня 1967 року в селі Червонопілля Бобринецького району. Навчався в середній школі №1.

Вищу освіту здобув в Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування.

Працював пожежником. Потім займався підприємницькою діяльністю, останні роки фермерством.

У Сергія Івановича залишились дружина та двоє синів.

Бобринецька міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет Бобринецької міської ради висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу важкої втрати. Ми поділяємо Ваше горе і висловлюємо щирі слова підтримки у ці скорботні дні. Світла пам’ять про справжнього патріота України, завжди житиме у серцях рідних, побратимів, друзів та земляків.

Нехай Господь Бог прийме його душу, а земля буде пухом!

Вічна пам’ять герою! Герої не вмирають!