Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Бобринецької міської ради

Дата: 01.11.2021 16:28

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР від 11.12.84 №470  з 01 жовтня 2021 р. по 31 грудня 2021р. проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Бобринецької міської ради.

Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, будуть  вноситься в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Для перереєстрації необхідно надати:

1. Паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податку (на кожного члена сім'ї з числа осіб, які перебувають на квартирному обліку),  завірену копію заявником.
  2. Довідка про склад сім’ї.
  3. Довідки про реєстрацію місця проживання особи (форма 13) на кожного члена сім’ї (дружина (чоловік) їх малолітні, неповнолітні діти з числа осіб які перебувають на квартирному обліку).
  4. Документ, який посвідчує пільгу заявника при наявності,  (завірену копію заявником).
  5. Документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї

(свідоцтво про одруження/розлучення, народження дітей, смерть, тощо) завірена копія заявником.

1. Технічний паспорт на квартиру/будинок, що перебуває у власності чи користуванні (завірену копію заявником). На державне (комунальне) житло – довідку про займані житлові приміщення (кількість кімнат, житлова та загальна площі, поверх) видану власником або балансоутримувачем (у разі необхідності поліпшення житлових умов).
  2. Свідоцтва на право власності при наявності (завірену копію заявником).
  3. Довідка з місця роботи/навчання/РЦЗ (при наявності).
  4. Довіреність/доручення – для уповноваженої особи при наявності (завірена копія заявником).
  5. Інші документи - за необхідності.

Прийом документів здійснюється  у Центрі  надання адміністративних послуг за графіком роботи Центру,

за адресою місто Бобринець, вулиця Каштанова, 84, Тел.: (0-257)34651;

e-mail:cnap.bobrinets@ukr.net;