До уваги керівників юридичних осіб!

Дата: 13.09.2021 13:33

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО 10 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ СПЛИВАЄ ТЕРМІН ПОДАННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ  ТА  АКТУАЛІЗАЦІЇ  ВІДОМОСТЕЙ ПРО КІНЦЕВИХ БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань!

Для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ державному реєстратору необхідно подати:

• заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) – форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування – форма 4;
  • структуру власності за формою та змістом відповідно до Положення      № 163;
  • витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження; у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент, –
  • нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи; для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до нової редакції статті 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи - потягне за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 51 000 грн.)

Звертайтеся в Центр надання адміністративних послуг Бобринецької міської ради за адресою м.Бобринець, вул.Каштанова, буд.84,

телефон для довідок:  3 46 51, 0989895028