Бобринецька міська територіальна громада

"Як громаді стати цифровою"

Дата: 03.08.2021 15:50

Міністерство цифрової трансформації запустило новий освітній онлайн серіал «Як громаді стати цифровою»  (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities).

Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.