Бобринецька міська територіальна громада

Відбір зразків води в Бобринецькій громаді

Дата: 18.06.2021 14:48

16 червня до Бобринецької громади з робочим візитом завітали представники громадської організації «Флора». Екоактивісти разом з міським головою Леонідом Кравченко, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради - Євгенієм Куликом, директором КП «Міськводоканал» Юрієм Свпірідоновим, представниками шкільного парламенту – Вячеславом Андрощуком та Олександром Раєнко, старостою Бобрирецької громади Володимиром Шкварком та працівником Держспоживслужби – Анатолій Васільєвим приїздили до річки Сугоклій, де відібрали перші проби води.

Наступними об’єктами для відбору проб стали вода з мережі, свердловин та 9 колодязів міста Бобринець та сіл громади.

Проби передано до лабораторії. Про результати аналізів буде повідомлено на сайті Бобринецької міської ради.

Нагадаємо, за попередньої домовленості та ініціативи Бобринецької міської ради і ГО «Флора», витрати пов’язані з аналізами води фінансує громадська організація «Флора».

Детальніще на Facebook сторінці ГО «Флора»