З ювілеєм

Дата: 11.03.2021 15:05

Фото без опису Ці березневі святкові дні наповнені світлими, добрими привітаннями, подарунками, квітами жінкам Бобринеччини. Адже жінка - завжди весна.

9 березня всі вітання прекрасній людині, лікарю від Бога, майстрині і засновниці ветеранського руху міста СУЛІМОВІЙ Діані Володимирівні.

За плечима – 90 років, а в душі – спомин про життя: майже 30 років Діана Володимирівна була заступником головного лікаря Бобринецької центральної районної лікарні, користувалася неабияким авторитетом серед колег та пацієнтів. Була організатором  багатьох культурних заходів, учасницею хору, членом літературної студії «Спадок» та студії декоративного мистецтва «Дивосвіт».

Діана Володимирівна – щаслива мама, обожнює дітей, онуків, правнуків. Вона дитина війни, ветеран праці, користується повагою серед жителів нашої громади.

З ювілеєм, від імені міського голови Кравченка Л.Г., її привітали члени міської організації ветеранів України Беліченко Л.І., Ворона О.М.