У День Гідності та Свободи вшанували пам’ять героїв, що поклали життя за рідну землю

Дата: 21.11.2020 10:13

Надзвичайно важким іспитом для України стала Помаранчева революція та Революція Гідності була, коли українці продемонстрували свою гідність, прагнення до свободи події яких стали життєстверджуючим вогнем української нації. Події, які сколихнули весь світ, не залишили байдужими жодної душі.

З метою вшанування громадянського подвигу, патріотизму і мужності учасників цих подій, які відстоювали права людини, європейського майбутнього України, а також ідеали свободи, справедливості, 21 листопада, відбулося покладання квітів до галереї слави героям Небесної сотні і воїнам-захисникам України, меморіальних дошок загиблих воїнів-захисників АТО та героя Небесної Сотні - Віктора Чміленка, пам’ятного хреста “Арки пам’яті”, у яких взяли участь Бобринецький міський голова Леонід Кравченко, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська та учасник АТО Олександр Сидоренко.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх оборонців України та Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи рідну землю.

Після покладання квітів у Свято-Миколаївській церкві відбулася панахида за героями, які віддали життя за мир та світле майбутнє України.