Єдиний соціальний внесок = Єдиний Свідомий Вибір

Дата: 23.09.2020 11:16

Фото без описуПісля збільшення розміру мінімальної заробітної плати до бюджету області до кінця року завдяки свідомим роботодавцям додатково надійде майже 3,0 млн. грн від сплати єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ).

Пенсійники Кіровоградщини нагадують, що мінімальний розмір єдиного соціального внеску залежить від розміру мінімальної заробітної плати. У 2020 році її змінювався двічі: з 1 січня (4723 грн) та з 1 вересня (5000 грн). Отже, мінімальний розмір ЄСВ у 2020 році становить: з 1 січня по 31 серпня (4723 грн х 22 %) 1039,06 грн, з 1 вересня по 31 грудня (5000 грн х 22 %) – 1100 грн.

Важливо! ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (окрім випадків звільнення від сплати ЄСВ).

Нагадуємо, що через карантинні заходи всі фізичні особи – підприємці були звільнені від сплати ЄСВ за себе за березень, квітень та травень. Не сплачують ЄСВ за себе підприємці – пенсіонери за віком і підприємці – інваліди.

Тож зробіть Єдиний Свідомий Вибір – сплатіть ЄСВ, щоб і самому мати соціальні гарантії, і щоб наймані працівники отримали право на захист у майбутньому!