Шановні працівники і ветерани енергетичної галузі!

Дата: 21.12.2017 16:51

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика! Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста та села освітлюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян, або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю працею доносите до кожної оселі, кожного підприємства.

Шановні енергетики, дякую  вам за сумлінну і наполегливу працю! Бажаю всім енергетикам  безаварійної роботи,  міцного здоров'я, успіхів, миру  та благополуччя вам і вашим сім'ям!

З повагою

Міський голова                                                                                   В. Сніжко