Проведено чистку та дезінфекцію колодязя в с.Дібрівка

Дата: 19.04.2017 16:14

Фото без опису

19 квітня у с.Дібрівка відбулася планова чистка та санітарна обробка колодязя.  Це – важливий етап в підтримці чистоти питної води для населення. Регулярна і правильна санітарна обробка не тільки вмісту, а й  стінок  колодязя – запорука смачної придатної до вживання і підтримки здоров’я людей води.

Оскільки чистка колодязів  вимагає особливих навичок, умінь та спеціальних знань, до очищення і дезінфекції колодязів залучено спеціалістів Держпродспоживслужби та спецтехніку ДПРЧ-24

Якість і чистота води в криниці безпосередньо пов’язана з здоров’ям людей, які її вживають, а тому вода в колодязі повинна бути високої якості. Саме для того, щоб вода в колодязі завжди була придатною для вживання Бобринецькою міською радою  проводиться щорічна  дезінфекція та чистка колодязів на території громади, адже турбота про здоров’я та добробут  мешканців  є одним із основних завдань діяльності органів місцевого самоврядування.